Edit Content

درباره ما

بیوتکر سفیر ترویج زیست فناوری و مرجع دانستی های بیوتکنولوژی. اینجا با هم کلی کتاب و مقاله علمی با موضوعات جذاب می خونیم

 

با ما تماس بگیرید

نخستین همایش بین المللی و سومین همایش ملی ریاضیات زیستی

  • خانه
  • -
  • همایش و کنگره ها
  • -
  • نخستین همایش بین المللی و سومین همایش ملی ریاضیات زیستی
نخستین همایش بین المللی و سومین همایش ملی ریاضیات زیستی
نخستین همایش بین المللی و سومین همایش ملی ریاضیات زیستی ، بیوتکر
نخستین همایش بین المللی و سومین همایش ملی ریاضیات زیستی ، بیوتکر

همایش ریاضیات زیستی

به نقل از بیوتکر، “همایش ریاضیات زیستی” برای شناساندن و به‌کار‌گیری روش‌ها و مدل‌های ریاضی در پزشکی، زیست‌شناسی و محیط زیست در کشور ایجاد شده است.  این همایش شرایطی را فراهم می‌سازد که دانشمندان و پژوهشگران رشته‌های مختلف کنار هم قرار گیرند و ابزارهای ریاضی و محاسباتی را برای مطالعه پدیده‌ها در زمینه‌های گسترده علوم زیستی و بین رشته‌ای تهیه و به‌کار گیرند.
این رویداد چندرشته‌ای زمینه‌های علمی گوناگون مانند ریاضیات زیستی، فیزیک زیستی و پزشکی، محیط زیست، پزشکی، بیوتکنولوژی، زیست مهندسی، و غیره را در بر می‌گیرد. نخستین همایش ملی ریاضیات زیستی در 21 و 22 اسفند ماه 1397 در دانشگاه نیشابور برگزار شد. دومین همایش از این سری در اول و دوم آبان ماه ۱۳۹۹ در دانشگاه تبریز برگزار شد. سومین دوره ملی و نخستین دوره بین المللی همایش ریاضیات زیستی در دی ماه در دانشگاه دامغان برگزار می شود. در شرایط کنونی پاندمی کرونا، این همایش مجازی برگزار می شود.

نخستین همایش بین المللی و سومین همایش ملی ریاضیات زیستی مجازی برگزار می‌شود.

دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر و دانشکده زیست شناسی میزبانان این همایش هستند.  این رویداد بین رشته ای از آنِ دانشمندان و پژوهشگرانی است که روش ریاضیاتی و محاسباتی را برای مطالعه پدیده ها در رشته های گوناگون زیست شناسی، پزشکی، علوم زیست محیطی، بیوتکنولوژِی، مهندسی زیستی و مانند آن به کار می گیرند.

در این همایش، مقاله های مرتبط با همه موضوعات تخصصی هر محور پذیرفته می​شود. با این حال، برای دیدن الویت های موضوعات خواهشمندیم روی نام محور تخصصی دلخواه خود کلیک نمایید.

نخستین همایش بین المللی و سومین همایش ملی ریاضیات زیستی – بیوتکر

اهداف برگزاری :
ریاضیات زیستی به دنبال نمایش ریاضیاتی و مدل‌سازی فرآیندهای زیستی با استفاده از فنون و ابزارهای ریاضیات کاربردی است که هم در تحقیقات نظری و هم تحقیقات عملی می‌توانند مفید واقع شوند. برگزاری سالانه این همایش می‌تواند بستری مناسب برای هم‌افزایی دانش و تجربه و گسترش مرزهای اندیشه و تخیل در این عرصه باشد. امیدواریم با شرکت دانشمندان و پژوهشگران رشته‌های مختلف شاهد ارتباط هرچه بیشتر متخصصان علوم ریاضی، زیستی و پزشکی در هر دو سطح ملی و بین المللی باشیم.

تاریخ های مهم همایش

برگزاری همایش: 29 دی الی 1 بهمن 1400

محل برگزاری همایش

آدرس : دامغان، میدان دانشگاه، دانشگاه دامغان

دبیرخانه همایش

آدرس : دامغان، میدان دانشگاه، دانشگاه دامغان

تلفن: 02335220118

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت . تمامی حقوق مربوط به بیوتکر محفوظ شده است.