داستان بیوتکر شاید به خیلی وقت قبل تر اون چیزی که فکر می کنید برگرده، ترم آخر کارشناسی تصمیم به چاپ یک مجله گرفتم، تصمیم گرفتم یک اثر موندگار از حودم در دانشکده به جا بزارم، شاید در اون زمان این یکی از راه هاش بود.

برای تبادل اطلاعات با فضای مجازی تلگرام آشنا شدیم، زمانی که در تلگرام شروع به فعالیت کردم تعداد مخاطبینی که در تلگرام داشتم شاید زیر انگشت های یک دست بود. به دنبال رشد زیاد تلگرام در ایران، شروع به نشر محتوای علمی که داشتم در فضای مجازی تلگرام کردم و یکی از بزرگترین کانال تلگرامی بیوتکر تشکیل شد.

بدنبال وضعیت نامشخص شبکه های مجازی در ایران به علت فیلترینگ، فعالیت خود را به فضای اینستاگرام گسترش دادیم، ولی بدنبال یک فضای امن تر بودیم، این شد که با اسم بیواینجرینگ در سایت سپس با اسم بیوتکر در خدمت شما هستیم. شروع این داستان به آخر سال 1393 بر میگشت. 

دفتر کار بیوتکر - بیوتکنولوژی - سعید کارگر

همکاران پرانگیزه و تلاشگر

فعلی ما در تیم بیوتکر

سعید کارگر

مدیر سایت

همکاران عزیز

پیشین ما در تیم بیوتکر

در این مسیر افراد زیادی به ما کمک کردند تا بیوتکر در این جایگاه فعلی باشد برای همین بر خود لازم دانستیم که از افرادی که در گذشته با ما همکاری داشتند تشکر به جا آوریم و برای آن های آرزوی تندرستی و موفقیت در گام های بعدی زندگی شان داشته باشیم.

 : از جمله رضا رخشی، سپیده محسنی، ژیلا ذوالفقاریان، عبدالله صابر و…

رضا رخشی

سپیده محسنی

ژیلا ذوالفقاریان

عبدالله صابر

فرشید زندسلیمی

همراه با ما باشید

بیوتکر را می توانید رسانه های اجتماعی زیر دنبال کنید

8 دیدگاه ‌ها

 • سلام جویای کار هستم در زمینه بیوتکنولوژی

 • سلام من دانشجو ترم 3 بیوتکنولوژی هستم، راستشو بخواین فعلا مهارت خاصی ندارم ولی تو گارگاه کشت سلول سرطانی دانشگاه تهران شرکت کردم الانم تو یه گروه مطالعاتی سلول بنیادی شرکت کردم خوشحال میشم بتونم پیشتون کار کنم و چیز های مختلف یاد بگیرم

 • با تشکر از زحمات شما پژوهشگران گرامی،
  اینجانب کارشناسی ارشد شیمی دارویی ساکن کرج هستم و تمایل به کار در زمینه بیوتکنولوژی را دارم، باعث افتخارمه که بتونم با تیم شما همکاری داشته باشم

 • خیلی هم عالی موفق باشید

 • تشکر از شما و تیم خوبتون، سایت جامع و عالی دارید

 • خیلی ممنون از سایت خوبتون، من اطلاعات مفیدی در مورد بیوتکنولوژی دستگیرم شد

 • سلام آقای کارگر، خیلی ممنون از سایت و شبکه های اجتماعی خوبتون
  من خیلی تمایل دارم که این فرصت فراهم شود تا بتونم با شما همکاری داشتم

 • عالی، من خیلی تمایل دارم با تیم شما همکاری کنم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *