Edit Content

درباره ما

بیوتکر سفیر ترویج زیست فناوری و مرجع دانستی های بیوتکنولوژی. اینجا با هم کلی کتاب و مقاله علمی با موضوعات جذاب می خونیم

 

با ما تماس بگیرید

هندبوک میکروآلگ HANDBOOK OF MARINE MICROALGAE BIOTECHNOLOGY ADVANCE

  • خانه
  • -
  • کتاب
  • -
  • هندبوک میکروآلگ HANDBOOK OF MARINE MICROALGAE BIOTECHNOLOGY ADVANCE
هندبوک میکروآلگ HANDBOOK OF MARINE MICROALGAE BIOTECHNOLOGY ADVANCE

کتاب “HANDBOOK OF MARINE MICROALGAE BIOTECHNOLOGY ADVANCE” یک منبع جامع در زمینه میکروآلگ دریایی و کاربردهای بیوتکنولوژی آن است. این کتاب شامل مطالب مفصل در مورد تاریخچه، فرآیندها، فناوری ها و کاربردهای مختلف میکروآلگ دریایی است. در این کتاب، نویسندگان به بررسی انواع مختلف میکروآلگ ها، شرایط رشد، فرآیندهای جمع آوری و پرورش آنها، تولید بایومس و تولید فرآورده های با ارزش از طریق استفاده از بیوتکنولوژی پرداخته اند.

علاوه بر این، کاربردهای مختلف محصولات حاصل از محصولات در خوراک دام و طیور، صنعت داروسازی، صنعت خودروسازی و صنعت نفت و گاز نقش بسزای دارد. به طور خلاصه، “HANDBOOK OF MARINE MICROALGAE BIOTECHNOLOGY ADVANCE” گزیده اطلاعات جامع در زمینه تحقیقات بیوتکنولوژیکی روی کاربردهای گسترده‌ی سلول‌های جانبخش دریائی است.

این کتاب به کمکی کارشناسانی از جهان، بر روی پیشرفت های بیوتکنولوژی میکروآلگ ها در زمینه تکامل سوخت زیستی تمرکز کرده است. این کتاب پوشش کاملی از تمام جنبه های میکروالگا شامل زیست شناسی، کاربرد های بیوتکنولوژی و زیست پزشکی، خواص بیولوژیکی گونه های جلبک تجاری را ارائه می دهد. روش های شناسایی و غربالگری میکروالگوها، روش های کشت و جنبه های جدید در این کتاب جمع آوری شده است.

عنوان کتاب: Handbook of Marine Microalgae Biotechnology Advances
نویسندگان: Se-Kwon Kim و Katarzyna Chojnacka
ناشر: Academic Press
تاریخ انتشار: 2015
تعداد صفحات: 566 صفحه
شابک: 978-0-12-801124-6

این کتاب به بررسی میکروآلژی های دریایی و کاربردهای آنها در بیوتکنولوژی می پردازد. در این کتاب، مباحث مختلفی از جمله تولید بیوماس، تولید پروتئین، روغن و کاربردهای دارویی و غذایی مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین، روش های جدید تجزیه و تحلیل داده ها و فن آوری های پردازش تصویر نقش بسزایی در این کتاب دارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت . تمامی حقوق مربوط به بیوتکر محفوظ شده است.