body { background-color: #FFFFFF; }

بیوتکر

لوگو بیوتکر

دانشگاه چالمرز

کشور سوئد

ددلاین: 6 آوریل 2020

درباره دپارتمان:

دپارتمان زیست شناسی و مهندسی زیست شناسی در تلاش است تا برترین تحقیقات را در زمینه علوم زندگی با کمک مهندسی بیوشیمیایی انجام دهد تا به عنوان مرکز پیشرو نوآوری در منطقه ظاهر شود. تحقیقات این دپارتمان کاربردهای گسترده ای را در زمینه های بهداشتی و تولیدات صنعتی مانند غذا، انرژی و مواد شیمیایی دارد. در این دپارتمان، امکانات آزمایشگاهی قدرتمندی مانند فرمانتور­های مجهز ، ابزارهای تحلیلی و میکروسکوپ های مبتنی بر لیزر در دسترس هستند. این بخش برای دانشجویان در زمینه مهندسی زیستی آموزش­های بسیار مناسبی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، همکاری وسیعی در علوم بین رشته ای ملی و بین المللی در دانشگاهو صنعت دارد.

اطلاعات پروژه:

ما به دنبال کاندیدای دانشجویی دکترا با انگیزه بالا برای پروژه ای با هدف کلی استفاده از هیدرولیز آنزیمی جهت بهبود روند تبدیل چوب(soft-wood) به اتانول هستیم. زمینه های تحقیق برای این پوزیشن شامل میکروبیولوژی ، آنزیم شناسی و biorefining می باشد. هدف از این پروژه شناسایی و پرداختن به چالش های هیدرولیز آنزیمی گونه ای ازدرخت صنوبر می باشد. هدف ما این است که به طور همزمان پیش تیمار با بخار (steam-pretreatment ) و هیدرولیز آنزیمی را بهینه کنیم. در این پروژه با ترکیبی از آنزیم هاو طراحی هیرولیزآنزیمی به تشدید فرایند تبدیل چوب نرم به اتانول می پردازیم. این یک پروژه مشترک با دانشگاه لوند است که آن دانشگاه مسئولیت steam-pretreatment و recalcitrance بیومس را بر عهده خواهد داشت.

مسئولیت اصلی:

مسئولیت اصلی شما به عنوان دانشجوی دکترا پیگیری مطالعات دکترای خود در حوزه پروژه است. از شما انتظار می رود که مفاهیم علمی خود را توسعه داده ، گزارش های پروژه و مقالات علمی بنویسید و همچنین نتایج تحقیق خود را هم در سخنرانی ها و همایش های بین المللی به اشتراک بگذارید. این پوزیشن دانشجویی دکترا در دانشگاه چالمرز شامل مشارکت فعال در دوره های دکترا و همچنین تدریس در مقطع کارشناسی و یا انجام سایر وظایف دپارتمانی است. عضویت در بخش بیوتکنولوژی صنعتی و مسئولیت آزمایشگاه نیز از سایر مسیولیت های دانشجوی دکترا می باشد.

صلاحیت ها:

برای واجد شرایط بودن به عنوان دانشجوی دکتری ، شما باید دارای مدرک کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی ، میکروبیولوژی ، زیست شناسی مولکولی ، بیوشیمی یا رشته های مشابه باشید. همچنین تجربه کار در آزمایشگاه بیوتکنولوژی داشته و دانش نظری و تجربه عملی  با آنزیم داشته باشید. علاوه بر این، دانشجوی دکترا باید دارای توانایی کار مستقل ،ابتکار عمل، بحث و توسعه ایده های خود ، خلاق، همکاری در تیم علمی و دارای توانایی حل مسئله باشد. توانایی بالا در رایتینگ و اسپیکینگ زبان انگلیسی نیز بسیار مهم است.

پروسه اپلیکیشن:

درخواست باید با شماره رفرنس Ref 20190731 مشخص شده و به زبان انگلیسی نوشته شود. اپلیکیشن باید بصورت الکترونیکی ارسال شود و موارد زیر پیوست شود:

  • CV: لطفاً به صورت پی دی اف و به این صورت نام گذاری شود: CV ، نام خانوادگی ، شماره مرجع

شامل اطلاعات تحصیلی، سوابق کاری واطلاعات تماس دو رفرنس که  بتوان با آنها ارتباط برقرار کرد.

  • Personal letter: لطفاً به صورت پی دی اف و به این صورت نام گذاری شود: personal letter ، نام خانوادگی ، شماره مرجع

1-3 صفحه و شامل معرفی خود، توصیف فیلد کاری پیشین و نتایج حاصل شده، اهداف آینده و تمرکز تحصیلی خود

  • مستندات دیگر شامل پایان نامه لیسانس یا ارشد، کپی مدارک تحصیلی و آزمون زبان

رفرنس:

https://web103.reachmee.com/ext/I003/304/job?site=5&lang=UK&validator=a72aeedd63ec10de71e46f8d91d0d57c&ref=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F&job_id=8236

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *