دانشگاه آمستردام

بورسیه دکتری در دانشگاه آمستردام

دانشگاه: آمستردام

کشور: هلند

ددلاین: 1 می 2020

گروه شیمی محاسباتی و فیزیک در مؤسسه علوم مولکولی Van ‘t Hoff در دانشکده علوم دانشگاه آمستردام به دنبال یک دانشجو دکترای بسیار با انگیزه و خلاق برای پیوستن به یک پروژه چالش برانگیز و بین رشته ای برای مطالعات تنظیمات رونوشت برداری است. تنظیمات رونویسی فرآیندی است که توسط آن یک بخشی از ژن بر روی DNA به RNA پیام رسان کپی می شود که شامل چندین پروتئین است. این پروتئین ها به توالی های دیگر DNA برای فرایندهای دیگر متصل می شوند و بنابراین بل توجه به مقدار کل DNA موجود، این پروتئین ها برای اتصال به مناطق پروموتور با هم رقابت می کند. با کمال تعجب ، این سطح از تنظیمات رونویسی هنوز به طور سیستماتیک مورد توجه قرار نگرفته است. با استفاده از رویکردهای محاسباتی و نظری ، قصد داریم مطالعه کنیم که با توجه به اندازه DNA در دسترس ، چگونه رونویسی تنظیم می شود. این پروژه با همکاری دانشگاه اوترخت می باشد و در دانشگاه اوترخت این موضوع به صورت آزمایشی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مسئولیت های دانشجو:

شما با استفاده از روشهای شبیه سازی مولکولی شامل شبیه سازی دینامیک مولکولی میان اتم ها و توصیف اتصال پروتئین ها به DNA ، شرایط مختلف DNA در دسترس را پیش بینی کرده و نتایج را تحلیل و تفسیر خواهید کرد. شما نتایج خود را در ژورنالها و کنفرانس های بین المللی گزارش خواهید کرد.

الزامات:

  • کارشناسی ارشد در یکی از رشته های شیمی، فیزیک، علوم طبیعی و علوم محاسباتی
  • توانایی بالا در اسپیکینگ و رایتینگ انگلیسی
  • تجربه مدل سازی مولکولی مزیت محسوب می شود.

مستندات مورد نیاز:

  • رزومه
  • انگیزه نامه با توضیح علت اپلای برای این پوزیشن و تجربیات پژوهشی
  • عنوان و خلاصه پایان نامه
  • مقالات

رفرنس:https://www.uva.nl/en/content/vacancies/2020/03/20-187-phd-position-in-biomolecular.html?origin=qzYOHuMgQGaWLzn%2F4ST%2BQg

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید