Edit Content

درباره ما

بیوتکر سفیر ترویج زیست فناوری و مرجع دانستی های بیوتکنولوژی. اینجا با هم کلی کتاب و مقاله علمی با موضوعات جذاب می خونیم

 

با ما تماس بگیرید

سند ملی توسعه زیست فناوری امسال نهایی می شوند

  • خانه
  • -
  • خبر بیوتکنولوژی
  • -
  • سند ملی توسعه زیست فناوری امسال نهایی می شوند
سند ملی توسعه زیست فناوری امسال نهایی می شوند

در شورای عالی انقلاب فرهنگی؛
سند ملی توسعه زیست فناوری و فناوری نانو امسال نهایی می شوند

در شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ سند ملی توسعه زیست فناوری امسال نهایی می شوند   معاون خط مشی گذاری ستاد علم و فناوری گفت: اسنادی نظیر سند ملی توسعه زیست فناوری و فناوری نانو و برخی اسناد دیگر استانی در دستور کار است که امسال نهایی خواهد شد.
در شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ سند ملی توسعه زیست فناوری امسال نهایی می شوند معاون خط مشی گذاری ستاد علم و فناوری گفت: اسنادی نظیر سند ملی توسعه زیست فناوری و فناوری نانو و برخی اسناد دیگر استانی در دستور کار است که امسال نهایی خواهد شد.

معاون خط مشی گذاری ستاد علم و فناوری گفت: اسنادی نظیر سند ملی توسعه زیست فناوری و فناوری نانو و برخی اسناد دیگر استانی در دستور کار است که امسال نهایی خواهد شد.

ابراهیم سوزنچی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به مصوبات ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در سال ۹۸ مصوبات زیادی داشتیم که می‌توان به «سند اشتغال دانش آموختگان» و «سند دانش بنیان بوشهر» اشاره کرد که در ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور تصویب و نهایی شده است.

وی ادامه داد: یک سری مصوبه نیز در صحن شورای عالی انقلاب فرهنگی داشتیم که بخشی از آنها ابلاغ شده و بخش دیگر در نوبت ابلاغ توسط ریاست جمهور است.

معاون خط مشی گذاری ستاد علم و فناوری با اشاره به تعدادی از این مصوبات ادامه داد: یکی از این موارد بررسی عوامل راهبردی پیشرفت علمی کشور است که ما در این بخش مصوباتی درباره ارتقا اساتید، صندوق شورای عتف و مأموریت گرایی دانشگاه‌ها داریم که براساس آن مأموریت زیر نظام‌های آموزش عالی از جمله پیام نور، دانشگاه آزاد و نظایر آنها باید مشخص شود.

وی همچنین افزود: اسنادی نظیر سند ملی توسعه زیست فناوری و فناوری نانو و برخی اسناد دیگر استانی در دستور کار است که امسال نهایی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت . تمامی حقوق مربوط به بیوتکر محفوظ شده است.