Edit Content
logo2

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

اطلاعیه بورسیه دکتری در دانشگاه اسلو کشور نروژ

  • خانه
  • -
  • پذیرش / اپلای
  • -
  • اطلاعیه بورسیه دکتری در دانشگاه اسلو کشور نروژ
اطلاعیه بورسیه دکتری در دانشگاه اسلو کشور نروژ

بورسیه دکتری در Bioinformatics, Cancer and Chromatin Biology

دانشگاه : اسلو

کشور: نروژ

ددلاین: 15 جوئن 2020

این پوزیشن دکترا به مدت 3-4 سال ، در زمینه بیوانفورماتیک ، مطالعات کروماتین و اپی ژنتیک ، در انستیتوی علوم پزشکی دانشگاه اسلو می باشد. از طریق توالی NGS برای DNA ژنومی و RNA ، همراه با با تکنیک های اپی ژنتیک (ChIP-seq ، ATAC-seq ، MNase-seq ، Hi-C و مرتبط) ، می توانیم پروفایل ویژگی هایDNA ژنومی را از جمله تغییرات هیستون ، باز بودن کروماتین ، ترکیب کروموزوم و پروتئین های اتصال دهنده را تهیه کنیم  توالی DNA همچنین می تواند اطلاعاتی را در مورد تنوع ژنوم ، ترکیب ژن ، متیلاسیون DNA و بیان ژن نشان دهد. فن آوری های مختلف توالی یابی سلول به ما امکان درک تغییرات سلول و تعداد آن ها درون یک بافت را می دهد. ادغام مجموعه داده ها بتعث درک درست از میانکنش بین مولکول های بیولوژیکی و فرآیندهای موجود در زمینه های مختلف بیولوژیکی مانند سرطان می شود. چنین ادغام داده ها یک استراتژی قدرتمند برای ایجاد مدلهای جدید است که می توانند به صورت تجربی آزمایش شوند و درک ما از مکانیسمهای پیچیده بیولوژیکی / بیماری را بهبود ببخشد.

تمرکز این پروژه PhD روی قسمت غیر رمزگذار ژنوم خواهد بود. اثرات تنظیمی ممکن است به دلیل تغییر در کروماتین ، از طریق اختلال یا افزایش اتصال فاکتور رونویسی یا از طریق تغییرات ساختاری DNA متغیر باشد. دانشجوی دکترا باید اطلاعات ژنوم غیر رمز گذار را ادغام کند تا به درک مکانیسم های اساسی تنظیم ژن برسد ونشان دهد این موارد از طریق تنوع DNA در سرطان نقش داشته باشد،علاوه بر این ، گروه ما چندین دیتا بیس تک سلولی ایجاد کرده است و ما در حال آماده سازی غربال  CRISPRi به عنوان یک راهبرد برای سلول سرطانی هستیم.دانشجوی دکتری برای اطمینان از دسترسی به داده ها ، تجزیه و تحلیل داده ها ، توسعه و رشد تیمی با محققان بیوانفورماتیک همکاری خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت  https://www.med.uio.no/english/research/phd/index.html . مراجعه شود.

الزامات:

دانشجو دارای مدرک کارشناسی ارشد در یکی از رشته های زیست شناسی مولکولی ، بیوشیمی ، زیست شناسی محاسباتی یا زمینه های مرتبط باشند.

دارای مهارت بالا در تسپیکینگ و رایتینگ انگلیسی

کاور لتر و انگیزه نامه

رزومه

ریزنمرات لیسانس و ارشد

مدرک زبان

فهرست مقالات

اطلاعات تماس دو رفرنس

رفرنس:https://www.jobbnorge.no/en/available-jobs/job/185773/phd-research-fellowship-in-bioinformatics-cancer-and-chromatin-biology

ارسال دیدگاه

عضویت در
خبرنامه سایت

*** عضویت در خبرنامه سایت

بیوتکر سفیر ترویج زیست فناوری و مرجع دانستی های بیوتکنولوژی. اینجا با هم کلی کتاب و مقاله علمی با موضوعات جذاب می خونیم

ساعات کاری ما

شنبه : 10 شب - 8 صبح
یکشنبه : 10 شب - 8 صبح
دوشنبه : 10 شب - 8 صبح
سه شنبه : 10 شب - 8 صبح
چهارشنبه : 10 شب - 8 صبح
پنجشنبه و جمعه : تعطیل

© کپی رایت . تمام حقوق محفوظ است