Edit Content

درباره ما

بیوتکر سفیر ترویج زیست فناوری و مرجع دانستی های بیوتکنولوژی. اینجا با هم کلی کتاب و مقاله علمی با موضوعات جذاب می خونیم

 

با ما تماس بگیرید

بورسیه دکتری در دانشگاه اوپسالا در کشور سوئد

  • خانه
  • -
  • پذیرش / اپلای
  • -
  • بورسیه دکتری در دانشگاه اوپسالا در کشور سوئد
بورسیه دکتری در دانشگاه اوپسالا در کشور سوئد

اطلاعیه بورسیه دکتری در Medical Cell Biology – Bioprinting of Tissues

دانشگاه : Uppsala

کشور: سوئد

ددلاین: 25 می 2020

دپارتمان: Medical Cell Biology

پروژه:

bioprinting سلول ها در ماتریس خارج سلولی مشخص، نشان دهنده یک رویکرد جدید برای ایجاد مدل های بافت سه بعدی می باشد. در آینده ، مدلهای بافتی سه بعدی پرینت به احتمال زیاد جایگزین بسیاری از مدلهای کشت سلول2D  موجود در حال حاضر در داشنگاه و صنعت شده و از این بافتهای سه بعدی نیز می توان برای پیوند استفاده کرد.

کاندیدای موفق در این پروژه بخشی از یک تیم تحقیقاتی بین المللی است که بر روی بیو پرینت مدل های سه بعدی بافت های با تکثیر بالا با تمرکز بر مدل های توموری از سل لاین های سرطان در ماتریکس فیزیولوژیکی کار می کند. مدلهای توموری سه بعدی پرینت شده برای استفاده در تحقیقات سرطان پستان در دانشگاه اوپسالا مورد ارزیابی قرار می گیرد و مقیاس بندی می شود تا امکان غربالگری آزمایشگاهی جدید از سرطان آزمایشگاهی را فراهم کند. این پروژه همچنین شامل bioprinting جزایرلانگرهانس ، متشکل از سلول های بتا تولید کننده انسولین انسانی و همچنین سلول های آلفا تولید کننده گلوکاگون که از اهمیت زیادی برای تحقیقات دیابت برخوردار است.، می باشد. مدلهای بافت زیستی توسط مطالعات پیشرفته برای بیان ژن و پروتئین مورد مطالعه قرار می گیرد

الزامات:

دانشجوی مورد نظر، باید دارای مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی بیوتکنولوژی مولکولی یا مدرک معادل آن باشد. جاه طلب بوده  و  اشتیاق به علم و فناوری داشته باشد. خصوصیات شخصی ، توانایی کار مستقل و در عین حال قادر به تعامل با سایر محققان در سطح ملی و بین المللی بسیار مهم است. مهارت های ارتباطی بسیار خوبی در زبان انگلیسی در بخش نوشتاری و گفتاری طبق دستورالعمل دانشگاه Uppsala لازم است.

مستندات اپلای:

رزومه و کاور لتر

تاریخ شروع کار: 01-08-2020

رفرنس: https://www.uu.se/en/about-uu/join-us/details/?positionId=326067

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت . تمامی حقوق مربوط به بیوتکر محفوظ شده است.