دانشگاه سلطنتی KTH

اطلاعیه بورسیه دکتری در کشور سوئد

بورسیه دکتری در wood-based biocatalysis with a polymer focus

دانشگاه: KTH Royal Institute of Technology 

کشور: سوئد

ددلاین: 31 می 2020

آزمایشگاه Sirén در حال جذب دانشجوی دکترا در wood-based biocatalysis with a polymer focus برای پروژه SafeChem با گرنت MISTRA است. این پروژه با همکاری شرکای صنعتی بوده و در خط مقدم شیمی و بیوتکنولوژی قرار دارد. داوطلب باید برای یادگیری تکنیک های پیشرو از هر دو رشته انگیزه بالایی داشته باشد و به علم مواد علاقه داشته باشد.

هدف اصلی این پروژه توسعه روش هایی برای تولید بیوکاتالیستی بلوک های ساختمان مولکولی پیچیده از منابع تجدیدپذیر برای ترکیب در بیوپلیمرها است. حوزه تحقیق شامل طراحی و توسعه آبشارهای آنزیمی آزمایشگاهی برای گسترش قابلیت های فعلی طبیعت با توجه به بیوسنتز محصولات طبیعی است. دانشجو بر روی کشف آنزیم بر اساس رتوبیوکاتالیز و پیش بینی های مدل سازی مولکولی تمرکز خواهد کرد ، تا عملکردهای آنزیم پیش بینی کننده جدید را کشف و توسعه دهد. سوپروایزر ایم پروژه پروفسور   Per-Olof Syrén.می باشد

کاندید این پوزیشن باید دارای مدرک کارشناسی ارشد با فوکوس بربیوتکنولوژی، بیوکاتالیز، بیوشیمی یا فناوری پلیمریزاسیون باشد. دارای توانایی دمبال کردن امور به طور مستقل و روحیه تیمی بالا باشد. قابلیت آنالیز و تحلیل داده را داشته و دانش عمیقی از بیولوژی مولکولی، بیوکاتالیز، شیمی تحلیلی و مواد پلیمری داشته باشد.

مستندات مورد نیاز:

رزومه شامل دانش و تجارب حرفه ای

کاور لتر شامل علت ادامه تجصیل، علائق پژوهشیو اهداف آینده

کپی مدارک تحصیلی و ریز نمرات

مقالات چاپ شده

رفرنس:https://www.kth.se/en/om/work-at-kth/lediga-jobb/what:job/jobID:297361/type:job/where:4/apply:1

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید