دارای بیش از 6 سال سابقه فعالیت

داستان بیوتکر شاید به خیلی وقت قبل تر اون چیزی که فکر می کنید برگرده، ترم آخر کارشناسی تصمیم به چاپ یک مجله گرفتم، تصمیم گرفتم یک اثر موندگار از حودم در دانشکده به جا بزارم، شاید در اون زمان این یکی از راه هاش بود.

برای تبادل اطلاعات با فضای مجازی تلگرام آشنا شدیم، زمانی که در تلگرام شروع به فعالیت کردم تعداد مخاطبینی که در تلگرام داشتم شاید زیر انگشت های یک دست بود. به دنبال رشد زیاد تلگرام در ایران، شروع به نشر محتوای علمی که داشتم در فضای مجازی تلگرام کردم و یکی از بزرگترین کانال تلگرامی بیوتکر تشکیل شد.

بدنبال وضعیت نامشخص شبکه های مجازی در ایران به علت فیلترینگ، فعالیت خود را به فضای اینستاگرام گسترش دادیم، ولی بدنبال یک فضای امن تر بودیم، این شد که با اسم بیواینجرینگ در سایت سپس با اسم بیوتکر در خدمت شما هستیم. شروع این داستان به آخر سال 1393 بر میگشت.

در این مسیر افراد زیاد به اندازه خودشان همکاری هایی داشتیم : از جمله رضا رخشی، سپیده محسنی، ژیلا ذوالفقاریان، عبدالله صابر و…

آشنایی با متخصصین

تیم مجرب بیوتکنولوژی از متخصصین با تحصیبلات کارشناسی و کارشناسی ارشد، گرافیست، کدنویس تشکیل شده است.

سعید کارگر

مدیر سایت

اهداف ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است